رنگ خاک اطراف گنج و دفینه

رنگ خاک اطراف گنج و دفینه

رنگ خاک اطراف گنج و دفینه

تاریخچه ی گنج یابی:

چه کسی است که دوست ندارد با پیدا کردن گنج و دفینه به رویا های خود رنگ واقعیت ببخشد. از دوران قدیم تا به الان همیشه افراد بوده اند به دنبال گنج و دفینه دفن شده در زیر زمین بودند. البته شیوه کار افراد در گذر زمان بسیار متفاوت بوده ، در دوران قدیم از روش های سنتی مانند نقشه گنج و علائم و نشانه های گنج استفاده می کردند اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه کاوشگران از دستگاه هایی مانند فلزیاب و گنج یاب استفاده می کنند که در مطالب گذشته در مورد نحوه کار فلزیاب به طور مفصل صحبت کردیم. اما برخی افراد ه گنج و دفینه ها اعتقاد ندارند و به چشم خرافات نگاه می کنند. اما واقعیت چیز دیگریست. گنج یابی کار راحتی نبوده و دشواری های زیادی دارد.

رنگ خاک اطراف گنج و دفینه
رنگ خاک اطراف گنج و دفینه

مناطق دارای گنج ایران :

شوق و اشتیاق مردم نسبت به کشف گنج را نمی توان انکار کرد و از قدیم خیلی ها با این حس بزرگ شده اند. بسیاری از کاوشگران در این راه به موفقیت رسیده اند و خیلی ها هم نه. گنج و دفینه چیزی نیست که در همه جا به راحتی پیدا شود و برای موفقیت در این راه سخت باید با برخی مسائل آشنا بوده و اطلاعات کافی در مورد نشانه های گنج داشته باشید. بنابراین باید مکان هایی که با توجه به گذشته تاریخی آن احتمال وجود دفینه در آن زیاد است را شناسایی کنید ، البته قبلا در یک مطلب مجزا در مورد اینکه گنج های ایران در کجا نهفه اند صحبت کردیم که می توانید آن را مطالعه کنید.

رنگ خاک اطراف گنج و دفینه :

علائم و نشانه هایی که دلالت بر وجود گنج دارند بسیار زیاد می باشد که یکی از این ها رنگ خاک اطراف گنج و دفینه می باشد. معمولا در مکان هایی که طلا وجود دارد ، گاز طلا به مرور زمان به سطح زمین آمده و لایه های نازک و رویی خاک به رنگ تیره در می آیند که بر اثر سوختگی توسط گاز های ازاد شده می باشد. به همین خاطر معمولا رنگ خاک مکانی های دارای دفینه متفاوت از سایر نقاط می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید